medyum

Medyum hakan hoca

Medyum, Medyumlar, Medyum Hoca, Büyü ve Büyülerin Sırrı

Değerli kardeşlerim; bir medyum hoca olarak dileğim sizlerin  Allahtan başka  kimseye muhtaç olmadan yaşamanızdır. Umarım hayat size hep cömert olur. Medyum hakan Hoca

Allaha Emanet Olun


Yıldızname, Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, vefk, büyü nasıl bozulur, büyü bozma, muska, büyüler, medyum, medyumlar, medyuma, kısmet açma hakkında bilmek istediklerinizi kısaca anlatacağım


web siteme hoş geldiniz Allahtan dileğim hiç bir Medyuma ve kula muhtaç olmadan yaşamanızdır.

Büyü Bozma
 

Büyü, insanın enerjetik bedenine zarar vererek hem ruhsal hem de fiziksel sorunlara neden olan çok ciddi bir hastalıktır. Her hastalık gibi büyünün de tedavi edilmesi ve tekrar bu sorunla karşı karşıya kalmamak için önlemler alınması zorunludur.

 

Bu konuda söylenebilecek tek söz - büyünün enerji sistemine zarar veren bir eylem olmasından dolayı - ancak ve ancak enerjetik bir tedavi yöntemi uygulanarak ortadan kaldırılabileceğidir.

 

Kendisine büyü yapılan kişinin enerji dengesi mutlaka bu konuda uzman olan biri tarafından normale döndürülmelidir. Bu tedavi büyünün etkisini tamamen ortadan kaldıracağı gibi, enerjinin tazelenmesi nedeniyle, aynı kişiye yeniden büyü yapılmasını da zorlaştırır. Fakat ne yazık ki büyünün tekrar edilmesini tümüyle engelleyecek hiç bir yöntem yoktur.

Literatüre kısa bir bakış atmak bu konuda ne kadar farklı ve faydasız yöntemin "kesin çözüm" olarak sunulduğunu görmek için yeterlidir.

Çoğu medyum ve şifacı büyünün çözülmesi için yüzyıllardan beri Kur'an ayetlerinin okunmasını ve yazılarak kişinin üzerinde taşınmasını vb. işlemler önerir.

Bunun bir yere kadar faydalı bir işlem olduğunu reddetmek mümkün değildir. İlahi bir mesaj olan Kur'an ayetlerini okumak tabi ki şifaya katkıda bulunacaktır. Yalnızca büyü değil her türlü hastalıkta hastanın Kur'an okuması ve Allah'tan şifa dilemesi faydalıdır ve bu gerçek bilimsel olarak da ispatlanmışttır.

Ancak gel gelelim büyünün tedavisi için yalnızca Kur'an okumak yeterli bir işlem değildir. Bacağı kırılan birinin bacağının düzelmesi için dua edip Allah'tan yardım dilemesi çok faydalı olsa da, bu işlemi bir ortopedi uzmanına başvurup onun önerileri dinlendikten sonra yapılması gerekir. Akıl ve bilimi her zaman el üstünde tutan İslam, bunun en doğru davranış şekli olacağını bildirir.

Bu nedenle büyüye maruz kalmış kişinin öncelikle enerjetik olarak tedavi edilmesi, tedaviye ek olarak da Kur'an okuması ve bu beladan kurtulmak için Allah'a sığınması tavsiye edilmelidir.

Oysa ki genel uygulama zaten büyü sebebi ile büyük manevi sıkıntılar içinde kıvranan insanlara yüzlerce kez sure okutmaktır. Bazı yazarlar büyünün bozulması için haftalarca her gün 777 kez Felak ve Nas surelerinin okunmasını tavsiye ederler.

Bu tavsiyeler hastanın hem bu ağır sorumluluğun altında ezilerek daha fazla hastalanmasına neden olur hem de sonuçta sıkıntılarının bir türlü çözüme kavuşmadığını gören hasta dinden, imanda, ilahi mesaj olan Kur'an'dan soğur.

Kur'an ayetleri her gün yüzlerce kez okumak için oldukça ağırdır ve bu dehşet verici tavsiyeye hastanın uyduğu durumlar da zaten çok nadirdir. Genellikle hasta ya bir - iki gün okur ve pes eder ya da hiç okumaya bile kalkışmaz.

Yapılması gereken, hastanın üzerindeki enerjinin düzeltilmesi (ki bu gerçekten özel bir uzmanlık gerektirir) ve hastaya Felak, Nas, İhlas surelerinin her gün yedişer (7) kez okunmasını tavsiye etmektir.

Büyü evrensel bir hadisedir ve büyüyü tedavi etme sürecini yalnızca Kur'an okumaya dayandırmak doğru bir davranış değildir. Sonuçta her dinden - ve hatta dinsiz - insanlar büyü sorunu ile karşı karşıya kalabilirler ve kalmaktadırlar. Müslüman olan hastaların tedavisi sırasında Kur'an'dan da faydalanmaları en doğal haklarıdır. Ancak Kur''an bu anlamda "kesin şifa" sunan sihirli bir formül olarak değil, her müminin her sorununda yardım isteyebileceği ilahi bir kaynak olarak görülmelidir. Aksine bir hareket hem tedaviyi daha en baştan başarısızlığa mahkum eder hem de inancı sağlam olan insanların bile inançlarının köküne adeta dinamit döşer.

Kur'an'ın hiçbir ayetinde "büyünün bozulması için şu sure yüzlerce kez okunmalıdır" ya da "şu eylem büyüyü bozar" şeklinde bir beyan bulunmamaktadır. Ancak literatürü adeta işgal etmiş bulunan "büyü bozma" formüllerinin tümü - zaten hepsi birbirinden kopyalamıştır - ayetlerin defalarca okunmasını " tek çözüm" olarak göstermektedir.

 

Medyum hakan olarak Tekrar tekrar belirtiyorum ki, Kur'an her şeye şifa olabilecek güçtedir ancak aynı Kur'an insanlara akıllarını kullanmalarını, gerekli tedbirleri aldıktan sonra işleri Allah'a havale etmek gerektiğini defalarca belirtmiştir.

 

Burada tüm eski büyü bozma formüllerinin geçersiz olduğunu savunuyor değilim ve bunu söylemek için de bu konuda kör cahil olmak gerekir. Ne var ki enerjetik tedavi olmaksızın, hastaya sadece ayet okumasını önermenin pratikte hiç bir işe yaramadığını ve işleri daha da zorlaştırdığını bildirmek zorundayım.

Büyünün bozulması için gereken en önemli koşulu ise sona bırakmayı tercih ettim. Bu koşul, büyünün teşhisidir.

 

Sizde büyü olduğunu düşünüyorsanız bana hemen kısaca sıkıntınızı anlatarak mail atın mutlaka yanıt alacaksınız.

 

En sık gözlemlediklerim.?

 

Çalışma hayatım boyunca en çok büyü belirtisi şu hallerde dir. Sürekli baş ağrısı, daralma, karamsarlık, sürekli uyku hali, hiç bir şeyden tat almama, herkesin ona düşman gibi baktığını hissetmek, çevreden rahatsız olma ve herkesi düşman olarak görme, içindeki karamsarlığın giderek artması gibi bu gibi durumlarla karşı karşıya iseniz muhakkak medyum hakan ile iletişim kurun atacağınız bir mail bu sıkıntılardan sizi kurtarmaya yetecektir.

 


Büyü ve Büyülerin Sırrı


Soru Başlıkları


Ünlü medyum hakan hocanın sitesi

İLETİŞİM

bilgimedyum@gmail.com
Kısaca Kendini Tanıtarak; Sorunundan Bahseden Tüm Kardeşlerimin Mailleri Yanıt Bulacaktır.Allaha Emanet Olun

bilgimedyum@gmail.com
Kısaca Kendini Tanıtarak; Sorunundan Bahseden Tüm Kardeşlerimin Mailleri Yanıt Bulacaktır.Allaha Emanet Olun

bilgimedyum@gmail.com
Kısaca Kendini Tanıtarak; Sorunundan Bahseden Tüm Kardeşlerimin Mailleri Yanıt Bulacaktır.Allaha Emanet Olun

bilgimedyum@gmail.com
Kısaca Kendini Tanıtarak; Sorunundan Bahseden Tüm Kardeşlerimin Mailleri Yanıt Bulacaktır.Allaha Emanet Olun

bilgimedyum@gmail.com
Kısaca Kendini Tanıtarak; Sorunundan Bahseden Tüm Kardeşlerimin Mailleri Yanıt Bulacaktır.Allaha Emanet Olun